ÇUHADAROĞLU IŞIKLIK SİSTEMLERİ

Çuhadaroğlu BIM sistemi ile Dijitalleşiyor!

Çuhadaroğlu, BIM sisteminin içerisine dahil olup interal markası ile bu modellemeyi sunarak, sektöründe Türkiye’ de ilk, dünyada da sayılı firmalar arasına girmeyi başarmıştır.
BIM (Building Information Modelling), yani diğer bir anlatımla Yapı Bilgi Modellemesi, tasarlanmış veya yenilenmiş bir binanın bütün yaşam döngüsüne ve “Yapı Yönetimi” ne bağlı bir şekilde, içine 2 ve 3 boyutlu çizimlerin, geometrilerin, teknik özelliklerin ve sınıflandırmaların yerleştirildiği yenilikçi tasarım metodudur.
BIM objeleri, tasarımcıların ve kullanıcıların projelerine yerleştirebilmek için ihtiyaçları olduğu bütün bilgileri içermektedir. Genel anlamda Bir BIM objesinde; teknik bilgiler, malzemeler, renkler, bitişler, geometriler, sertifikasyonlar, spesifikasyon maddeleri, üretici firma linkleri ve ticari bilgiler yer alır.

BIM, sektörel rakipler için stratejik bir fırsat ve rekabet üstünlüğünü simgeler. Dünya piyasasında, mimarlar ve mühendisler ürün ve materyalleri sadece estetik ve fonksiyonel özellikleri için değil, bunlarla ilgili yararlı bilgilerin ve erişilebilirliklerinin ne kadar kolay olmasına bağlı olarak seçmeye özen göstermektedir. Şu an için, özel ve kamusal sektör içinde gördüğü talep her geçen gün artmaktadır.

Çuhadaroğlu olarak bu modelleme kapsamında, dünyada 14 farklı şubesiyle akıllı ve yüksek kalitede BIM objesi oluşturmak amacıyla kaliteli bir 3D modelleme servisi ve CAD dosya dönüşümü sağlayan BIMobject® dijital platformu ile anlaştık. Sistem datalarımızı interal markası adı altında incelemek için bimobject.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

SİSTEMLERİMİZİN DETAYLARINA AŞAĞIDAKİ PENCEREDEN ULAŞABİLİRSİNİZ

BİZE ULAŞIN

ANKARA MERKEZ : İVEDİK OSB EMEK SAN. SİTESİ 1468. CADDE NO:62 YENİMAHALLE / ANKARA

İSTANBUL ŞUBE : HÜRRİYET MAH. DR. CEMİL BENGÜ CADDESİ NO:43/A KAĞITHANE / İSTANBUL

info@lmealuminyum.com

+90 212 230 61 67 - +90 212 230 61 80

ÜST