HAKKIMIZDA

LME ALÜMİNYUM

LME ALÜMİNYUM

Lme Alüminyum, İstanbul’da Kağıthane İlçesi Hürriyet Mahallesi’nde “ASAŞ Alüminyum” ve Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde “ÇUHADAROĞLU Metal” satış mağazası olarak faaliyette bulunmak üzere 2020 yılında kurulmuştur. Lme Alüminyum, yurtiçi ve yurtdışı inşaat sektöründe faaliyette bulunan değerli müşterilerini alüminyum profil ve aksesuarları, alüminyum kompozit panel, alüminyum levha, ofis bölme sistem profil ve aksesuarları, tente sistemleri, paslanmaz camlı korkuluk, hareketli küpeşte, cam balkon, paslanmaz korkuluk ve bariyerli kare küpeşte sistemleri ile teknik hırdavat gibi birçok alanda sektörün önde gelen ve kaliteli markalar ile buluşturuyor. Yurtiçi ve yurtdışı inşaat ve dış cephe sektöründe faaliyette bulunan siz müşterilerimize deneyimli satış ekibi organizasyonu ile kaliteli ürün, hızlı hizmet ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamayı amaç edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda gerekli ürün çeşitliliğini, stok güvencesini, eğitimli personel sayısını ve hizmet kalitesini, teknolojik altyapısını her geçen gün geliştirmeye devam edecektir.

DEĞERLERİMİZ


  • Müşteri odaklı olmak,
  • Kaliteden ödün vermemek,
  • Takım ruhu oluşturmak,
  • Sürekli gelişmek ve iyileşmek,
  • Sektöründe öncü olmak.

VİZYONUMUZ

  • Lme Alüminyum, amaç edinmiş olduğu kaliteli ürün, kaliteli ve hızlı hizmet, yüksek müşteri memnuniyeti anlayışı ile ürün çeşitliliğini, stok güvencesini, eğitimli personel sayısını ve hizmet kalitesini her geçen gün artan teknolojik altyapısı ile arttırarak siz değerli müşterilerimizle buluşturmayı, sektörün öncüsü ve uzmanı olmayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Yurtiçi ve yurtdışı inşaat ve dış cephe sektöründe faaliyette bulunan siz müşterilerimize deneyimli satış ekibi organizasyonu ile kaliteli ürün, kaliteli ve hızlı hizmet ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamayı amaç edinmiştir.

BİZE ULAŞIN

ANKARA MERKEZ : İVEDİK OSB EMEK SAN. SİTESİ 1468. CADDE NO:62 YENİMAHALLE / ANKARA

İSTANBUL ŞUBE : HÜRRİYET MAH. DR. CEMİL BENGÜ CADDESİ NO:43/A KAĞITHANE / İSTANBUL

info@lmealuminyum.com

+90 212 230 61 67 - +90 212 230 61 80

ÜST